176444
Linde H-35-D-02 (393)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2014 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 9840 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 465 cm |
| Chiều cao hạ | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Trọng lượng | 5015 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new front tyres, new rear tyres, hourmeter confirmed, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |