176348
Kalmar ECG-80-6
This product has been sold
Specifications
| Tải trọng | 8000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2021 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 8483 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 450 cm |
| Chiều cao hạ | 345 cm |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 1550 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 8.25-15 |
| Trọng lượng | 12750 kg |
| Fork length | 220 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |