6280
Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Tải trọng | 8000 kg |
| Lớp FEM | FEM4 |
| Năm sản xuất | 2016 |
| Chiều rộng khung | 2000 mm |
| Phạm vi mở (max) | 1885 mm |
| Phạm vi mở (min) | 570 mm |
| xoay | 360 |
| Forks | 1610x200x60 |
| Sideshift | Yes |
| Trọng lượng | 1838 kg |