- Trang chủ
- Products
- Xe nâng pallet
- 176178 Toyota LPE-250
176178
Toyota LPE-250
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 8400 |
| Pin V | 24 |
| Pin Ah | 300 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Trọng lượng | 1012 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 235 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |