176166
Toyota 8-FG-50-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | LPG |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2019 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 14902 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 400 cm |
| Chiều cao hạ | 300 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | Monotrol |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 7700 kg |
| Details | new rear tyres, new forks, new front tyres, cabin, heating, 4 hydraulic functions, brewery model |