176159
Toyota 8-FBE-20-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2018 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 16969 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 500 cm |
| Chiều cao hạ | 226 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | Monotrol |
| Pin V | 48 |
| Pin Ah | 690 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Trọng lượng | 3605 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |