176120
Manitou MSI-25-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2013 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 2422 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 400 cm |
| Chiều cao hạ | 275 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 275x70-22,5 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 4140 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |