176091
SMV 16-1200-B
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 16000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2008 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 6361 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 400 cm |
| Chiều cao hạ | 360 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Double SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 12.00x20 |
| Tyre size rear | 12.00x20 |
| Trọng lượng | 22600 kg |
| Fork length | 235 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |