- Trang chủ
- Products
- xe nâng ống lồng
- 176048 Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
176048
Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2018 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 3059 |
| Loại khung | Lồng hai giai đoạn |
| Nâng | 582 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12x16,5 |
| Tyre size rear | 12x16,5 |
| Trọng lượng | 4710 kg |
| Fork length | 110 cm |
| Details | new front tyres, new rear tyres, 4wd, cabin, 4 hydraulic functions, heating |