176016
Linde E-16-02 (386)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 1600 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2021 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 5428 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 547 cm |
| Chiều cao hạ | 244 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Pin V | 48 |
| Pin Ah | 625 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200/50-10 |
| Tyre size rear | 125/75-8 |
| Trọng lượng | 3660 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, heating, cabin, new front tyres, new rear tyres, airconditionning |
| Attachment types | Sideshift |