175989
Toyota 8-FG-80-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 8000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | LPG |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2019 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 13784 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 330 cm |
| Chiều cao hạ | 268 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 8.25-15 |
| Trọng lượng | 10390 kg |
| Fork length | 200 cm |
| Details | 4 hydraulic functions, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |