175975
Toyota 40-8-FD-50-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 12817 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 330 cm |
| Chiều cao hạ | 254 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 8117 kg |
| Details | new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new rear tyres |