175946
Toyota 72-8-FD-30
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2008 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 12024 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 400 cm |
| Chiều cao hạ | 290 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.15-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Trọng lượng | 4530 kg |
| Details | exclusively for sale outside the EU, 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |