175905
Toyota 40-8-FD-45-N
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 1392 |
| Loại khung | Nâng tự do kép |
| Nâng | 350 cm |
| Chiều cao hạ | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 7060 kg |
| Details | 4 hydraulic functions, heating, cabin |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |