175902
Toyota 40-8-FD-50-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 1 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 430 cm |
| Chiều cao hạ | 235 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 7800 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, airconditionning |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |