175895
Combilift CBE-3000
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2019 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 1458 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 555 cm |
| Chiều cao hạ | 245 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 48 |
| Pin Ah | 930 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Trọng lượng | 7184 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | 4ws, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Fork Positioner |