175891
Kalmar ECF-55-6
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2010 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 4466 |
| Loại khung | Nâng tự do kép |
| Nâng | 325 cm |
| Chiều cao hạ | 258 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 1085 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 335/65-15 |
| Tyre size rear | 28x9-15 |
| Trọng lượng | 9068 kg |
| Fork length | 210 cm |
| Details | heating, cabin, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |