175854
Mitsubishi FG-20-NT
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | LPG |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2014 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 1091 |
| Loại khung | Nâng tự do kép |
| Nâng | 330 cm |
| Chiều cao hạ | 210 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 6.50x10 |
| Tyre size rear | 5.00x8 |
| Trọng lượng | 3120 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new seat, new forks |
| Attachment types | Sideshift |