175758
Toyota 8-FBMT-30
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2021 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 6465 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 450 cm |
| Chiều cao hạ | 280 cm |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 775 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250/60-12 |
| Tyre size rear | 18x7-5 |
| Trọng lượng | 5827 kg |
| Details | new front tyres, new rear tyres, new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions |