175668
Toyota 8-FBMHT-85
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 8500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2016 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 2389 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 320 cm |
| Chiều cao hạ | 260 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 1250 |
| Tyre type front | Double SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 250-15 |
| Trọng lượng | 12300 kg |
| Fork length | 180 cm |
| Details | 4 hydraulic functions, new forks, new front tyres |