175660
Manitou M-30-4
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2013 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 2934 |
| Loại khung | Nhìn rộng ba |
| Nâng | 550 cm |
| Chiều cao hạ | 300 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 400x70-20 |
| Tyre size rear | 10,5x80-18 |
| Trọng lượng | 5515 kg |
| Details | 4wd, cabin, heating, 3 hydraulic functions |