175654
Clark CQ-30-D
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Unique properties
- Defect
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2011 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 2034 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 372 cm |
| Chiều cao hạ | 250 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 225x75-10 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Trọng lượng | 4340 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |