175646
Linde H-30-D-01 (1202)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2022 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 11351 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 339 cm |
| Chiều cao hạ | 230 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Trọng lượng | 4703 kg |
| Details | hourmeter confirmed, heating, cabin, 3 hydraulic functions |