175630
Toyota 02-8-FDF-25
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2016 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 6068 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 330 cm |
| Chiều cao hạ | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | Monotrol |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Trọng lượng | 3750 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |