175600
Linde E-30-HL-01-600 (387)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2018 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 10327 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 369 cm |
| Chiều cao hạ | 245 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 800 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x10-12 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| Trọng lượng | 5837 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |