175494
Toyota 8-FD-45-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 4500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2018 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 11320 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 500 cm |
| Chiều cao hạ | 320 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 7310 kg |
| Details | exclusively for sale outside the EU, 3 hydraulic functions, new seat |