175429
Linde E-80-01-900 (1279)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 8000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 12926 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 375 cm |
| Chiều cao hạ | 325 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 1375 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size rear | 315x70-15 |
| Trọng lượng | 15220 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Double clamp |