175211
Linde E-20-PH (386)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2008 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 12395 |
| Loại khung | Nâng tự do kép |
| Nâng | 354 cm |
| Chiều cao hạ | 228 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Pin V | 48 |
| Pin Ah | 775 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200/50-10 |
| Tyre size rear | 150/75-8 |
| Trọng lượng | 3775 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |