175205
Linde H-120-D (359)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 12000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2010 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 6548 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 550 cm |
| Chiều cao hạ | 410 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đôi |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12.00x20 |
| Tyre size rear | 10.00x20 |
| Trọng lượng | 18140 kg |
| Fork length | 200 cm |
| Details | hourmeter confirmed, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new forks |