175202
Toyota 02-8-FDF-30
This product has been sold
Specifications
| Tải trọng | 3000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2011 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 21037 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 400 cm |
| Chiều cao hạ | 265 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 28x9-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Trọng lượng | 4860 kg |
| Fork length | 235 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |