175180
Linde E-25-L-01 (387)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 2500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 3124 |
| Loại khung | Nâng tự do kép |
| Nâng | 330 cm |
| Chiều cao hạ | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| Trọng lượng | 4593 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres |