175119
Still R-60-40
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 4000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 1999 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 3098 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 558 cm |
| Chiều cao hạ | 265 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 21x8-9 |
| Trọng lượng | 6428 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |