174998
Jungheinrich EFG-535-KS
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 3500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2020 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 2802 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 440 cm |
| Chiều cao hạ | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 775 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x70-15 |
| Tyre size rear | 200x75-9 |
| Trọng lượng | 6536 kg |
| Fork length | 180 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |