174577
Toyota 02-7-FG-35
This product has been sold
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specifications
| Tải trọng | 3500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | LPG |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2012 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 11706 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 350 cm |
| Chiều cao hạ | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Trọng lượng | 5850 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |