174376
Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5500 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | LPG |
| động cơ | Automatic |
| Năm sản xuất | 2015 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 11197 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 810 cm |
| Chiều cao hạ | 410 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Tyre size front | 22x12-16 |
| Tyre size rear | 18x8-12.1 |
| Trọng lượng | 9300 kg |
| Details | 4 hydraulic functions, new seat, new forks |