173837
Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 1800 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Diesel |
| động cơ | Hydrostatic |
| Năm sản xuất | 2019 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 6942 |
| Loại khung | Nhìn rộng kép |
| Nâng | 370 cm |
| Chiều cao hạ | 260 cm |
| Control type | Handles |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12,5x80-18 |
| Tyre size rear | 27x10-12 |
| Trọng lượng | 3842 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new forks, new seat, 4wd |
| Attachment types | Sideshift |