173680
Still RX-60-50
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Tải trọng | 5000 kg |
|---|---|
| Loại nhiên liệu | Pin |
| Năm sản xuất | 2017 |
| Giá Trị Trên Máy Đo | 7302 |
| Loại khung | Nâng tự do ba |
| Nâng | 535 cm |
| Chiều cao hạ | 260 cm |
| Control type | Standard joystick |
| bàn đạp | bàn đạp đơn |
| Pin V | 80 |
| Pin Ah | 930 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 355x50-15 |
| Tyre size rear | 200x75-9 |
| Trọng lượng | 7594 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork positioner with reach forks |