- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176503 Hyster H-1.6-FT
176503
Hyster H-1.6-FT
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 4 275 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 441 cm |
| Closed height | 205 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 6.50-10 |
| Tyre size rear | 5.00-8 |
| Total weight | 3 120 kg |
| Details | Explosion proof, 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |