- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176428 Hyster H-2.5-FT
176428
Hyster H-2.5-FT
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 8 109 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 325 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Total weight | 4 280 kg |
| Details | new rear tyres, cabin, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |