- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,800 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 2,766 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 580 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 155 cm |