- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 174598 Toyota LWE-160
174598
Toyota LWE-160
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,600 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2017 |
| การค่ามิเตอร์ | 5,657 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 524 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |