- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176235 Toyota HHL-100-PH
176235
Toyota HHL-100-PH
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2020 |
| การค่ามิเตอร์ | 1 |
| การยก | 80 cm |
| ไฟฟ้า V | 12 |
| น้ำหนัก | 183 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 118 cm |