- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175640 Jungheinrich EFG-545
175640
Jungheinrich EFG-545
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 4,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2013 |
| การค่ามิเตอร์ | 71 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 645 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 295 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 930 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.15-15 |
| Tyre size rear | 200x75-9 |
| น้ำหนัก | 6,000 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift |