- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 2.766 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 580 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 155 cm |