- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 174598 Toyota LWE-160
174598
Toyota LWE-160
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 5.657 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 524 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 115 cm |