- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176249 Toyota LPE-220
176249
Toyota LPE-220
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 5.105 |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 500 |
| Greutate | 1.109 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 235 cm |
| Details | servodirecție |