- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176235 Toyota HHL-100-PH
176235
Toyota HHL-100-PH
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 1 |
| Ridicare | 80 cm |
| Baterie V | 12 |
| Greutate | 183 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 118 cm |