- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176514 Hyster H-2.5-FT
176514
Hyster H-2.5-FT
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 4 135 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 431 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 205 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 225x75-10 |
| Opony (Tył) | 6.50-10 |
| Masa własna | 4 300 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |