- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176428 Hyster H-2.5-FT
176428
Hyster H-2.5-FT
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 8 109 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 325 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 7.00-12 |
| Opony (Tył) | 6.00-9 |
| Masa własna | 4 280 kg |
| Details | nowe opony tylne, kabina, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |