- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 2 766 |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 580 kg |
| Szerokość wideł | 55 cm |
| Dlugość wideł | 155 cm |